„Yuasa“ perspėja – transporto priemonėse montuojami netinkami akumuliatoriai

„Yuasa“ perspėja – transporto priemonėse montuojami netinkami akumuliatoriai

Kad būtų išvengta rimtų problemų, atsirandančių dėl neteisingo taikymo, akumuliatorių prekės ženklas, kurį gamina „GS Yuasa“, rekomenduoja remonto dirbtuvėms kreiptis į pramonėje pirmaujantį internetinės prekybos paieškos įrankį fit.yuasa.com. Tas pats įrankis veikia svetainėje www.yuasa.lt

„Yuasa“ pabrėžia riziką, susijusią su akumuliatorių parinkimo sistemų naudojimu ieškant atsarginių akumuliatorių transporto priemonėms. Kad būtų išvengta rimtų problemų, atsirandančių dėl neteisingo taikymo, akumuliatorių prekės ženklas, kurį gamina „GS Yuasa“, rekomenduoja remonto dirbtuvėms kreiptis į pramonėje pirmaujantį internetinės prekybos paieškos įrankį fit.yuasa.com. Tas pats įrankis veikia svetainėje www.yuasa.lt

Akumuliatorių keitimas nebėra paprasta užduotis. Sumontavus netinkamą bateriją transporto priemonėje gali atsirasti žalingų padarinių, sąlygojančių gedimą ir labai trumpą akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

Šiuolaikinės transporto priemonės yra vis sudėtingesnės. Daugelyje naujų modelių naudojama naujos kartos „start-stop“ technologija ir jie gaminami su daugybe specifinių galimybių. Daugelis turės papildomus pagalbinių akumuliatorius, kurie skirti starterio darbui. Nors dirbtuvės naudoja daugybę skirtingų paieškos sistemų, dauguma negali atsižvelgti į šiuos kelis kintamuosius.

Pirmąkart paleista 2012 metais, „Yuasa“ akumuliatorių paieškos svetainė yra originaliausias ir išsamiausias rinkoje esantis sprendimas. Jis atsižvelgia į visus šiuos skirtingus veiksnius. Štai kodėl tai yra tiksliausia, patikimiausia ir geriausiai naudojama sistema pramonėje.

Ieškant daugumoje kitų akumuliatorių paieškos sistemų, rezultatai transporto priemonei gali parodyti kelis ir visai nepanašius variantus. Vartotojams gali būti pateiktas įvairių specifikacijų rinkinys be akivaizdžių teisingų pasiūlymų, sukeliantis netikrumą. Šie painūs rezultatai gali sukelti abejones ir netinkamo akumuliatoriaus įdėjimą, dėl ko gali kilti komplikacijos ir priešlaikiniai gedimai.

Naudojantiems fit.yuasa.com vartotojams garantuojama, kad jie visada ras teisingą akumuliatorių, technikams padės sutaupyti daug brangaus laiko ir pinigų, tuo pačiu jie pagerins klientų aptarnavimą ir savo reputaciją.

Pirmiausia tai lemia neprilygstama „GS Yuasa“ duomenų bazė, kurią kasdien atnaujina tam skirti technikai. Be to, gamintojas dirba su servisais, kad gautų atsiliepimus apie duomenų netikslumus. Visa tai daro fit.yuasa.com tiksliausiu paieškos įrankiu pramonėje šiuo metu.

 James‘as Douglas‘as, „GS Yuasa Battery Sales UK“ rinkodaros ir produktų vadovas, sako: „Yra daugybė būdų, kaip rasti tinkamą akumuliatorių,   tačiau nė vienas iš jų nėra toks tikslus kaip mūsų. Nuo pat jo paleidimo 2012 metais mes padėjome daugiau nei 350 000 mechanikų ir technikų   visoje šalyje sutaupyti laiko ir pinigų, suradę daugiau nei 3 milijonus akumuliatorių.

 Mūsų internetinėje akumuliatorių paieškoje šiai dienai yra pati išsamiausia duomenų bazė pramonėje, kurioje yra daugiau nei 100 000 unikalių   transporto priemonių modelių. Mes raginame visus servisus, platintojus, technikus ir mechanikus aktyviai naudotis mūsų paieškos sistema, kad   būtų išvengta nereikalingo akumuliatoriaus gedimo dėl netinkamo akumuliatoriaus įdėjimo.“

 „Tinkamo akumuliatoriaus paieška yra tik pradžia, tačiau, teisingai radę, vartotojai gali atsisiųsti išsamią informaciją. Tokius duomenys, kaip   akumuliatoriaus vieta transporto priemonėje, tiksli montavimo trukmė ir OBD (borto diagnostika) vieta. Šią informaciją papildo išsamios OE lygio montavimo instrukcijos, kurias patogumo dėlei galima atspausdinti. Dirbtuvės gali naudoti internetinę montavimo sistemą, kad padėtų nustatyti kainas klientams ir išspręsti kitus klausimus. “

 

      „Yuasa“ galinga sistema yra labai draugiška vartotojui ir ypač greita. Sistema visiškai nemokama naudotis, ją galima       pasiekti šioje svetainėje adresu www.yuasa.lt/ieskoti-bateriju/ arba tinklapyje fit.yuasa.com.

      Rask ir montuok. Greitai! naudojant „Yuasa“ internetinę akumuliatorių paieškos sistemą šiandien.

      Apsilankykite www.yuasa.lt/ieskoti-bateriju/

Atgal