Apie įmonę

“Yuasa Battery Europe Ltd” yra dukterinė visame pasaulyje garsi “GS Yuasa Corporation” – viena didžiausių pasaulyje baterijų gamintojų ir pasaulinė lyderė kokybės ir naujovių srityje.

“GS Yuasa” grupę sudaro 65 dukterinės įmonės ir 33 filialai visame pasaulyje. Jau daugiau nei 100 metų “GS Yuasa Group” nuolat kuria ir gamina baterijas, elektros energijos tiekimo sistemas ir apšvietimo įrangą, nuolat prisideda prie ekonomikos vystymosi ir gyvenimo lygio gerinimo. Mes esame didelė jėga rinkoje kaip viena iš pirmaujančių pasaulio automobilių ir motociklų baterijų gamintojų. Kaip didelio našumo maitinimo sistemų tiekėjas, mes padedame užtikrinti socialinės infrastruktūros patikimumą.

“GS Yuasa Group” buvo įsteigta 2004 m., Susijungus tarp Japan Storage Battery Co. Ltd ir “Yuasa Corporation”. “GS Yuasa”, įsikūrusi Kioto Japonijoje, yra didžiausia jėga rinkoje kaip pirmaujanti naujos kartos energetikos sistemų gamintojas, apimantis ne tik transporto priemonių naudojimą, bet ir daugybę sričių, nuo giliavandenių iki kosminių erdvių, siekiant patenkinti vis sudėtingesnius poreikius.

GS Yuasa technologija ir pagrindiniai produktai yra randami visose srityse:

• Transportas
• Budėjimo maitinimo sistemos
• Pramoninio maitinimo sistemos
• Aeronautikos ir kosmoso pramonė
• Apšvietimas ir infrastruktūra
• Jūrų tyrinėjimai ir tyrimai

 

Pasauliniai lyderiai
“GS Yuasa” buvo įkurta 2004 m. Kaip bendra įmonė tarp dviejų baterijų super galingų – “GS” ir “Yuasa”, kurių ilgaamžė plėtra ir augimas.
Šiandien “GS Yuasa” vadovauja pasauliui su novatoriškais galios sprendimais, pradedant nuo sudėtingų technologijų, aprūpinančių Tarptautinę kosminę stotį ir “Shinkai6500” valdomuoju tyrinėjimu, pasižyminčiu moderniausiomis baterijomis, naudojamomis automobilių, motociklų, jūrų, geležinkelių ir aviacijos srityse, įskaitant valstybes “Boeing 787 Dreamliner”. “GS Yuasa” taip pat naudoja tas pačias technologijas savo pažangiausiose vartotojų ir pramoninės paskirties baterijose bei atsarginėse energijos sistemose.