Už hibridinės transporto priemonės bateriją „GS Yuasa“ laimėjo pirmąjį „Toyota“ technologijų ir plėtros apdovanojimą

Už hibridinės transporto priemonės bateriją „GS Yuasa“ laimėjo pirmąjį „Toyota“ technologijų ir plėtros apdovanojimą

Įvertinant naujos pažangios ličio jonų baterijos elemento sukūrimą, prestižinis „Toyota Motor Corporation“ apdovanojimas “Technology & Development Award” (Technologijų ir plėtros apdovanojimas) buvo įteiktas „GS Yuasa“ ir jos dukterinei įmonei „Blue Energy“.

Technologijų ir plėtros apdovanojimai teikiami „Toyota Motor Corporation“ tiekėjams, kurie padeda patobulinti gamybą naudojant novatoriškas technologijas. Tai pirmas kartas, kai įmonės pelno aukštai vertinamą apdovanojimą.

Apdovanojimas buvo suteiktas už EHW4S ličio jonų elemento, skirto hibridinėms transporto priemonėms, sukūrimą. Jį gamino „Blue Energy“, o „Toyota Motor” korporacijai tiekė Japonijos „GS Yuasa Corporation“. Šis elementas naudojama „Toyota Hybrid Synergy Drive“ sistemoje.

Kurdami EHW4S elementą, „GS Yuasa“ naudojo patobulintas varžos mažinimo technologijas, kad optimizuotų akumuliatorių energiją hibridinėms transporto priemonėms. Todėl EHW4S elementas yra daugiau nei 10% lengvesnis ir 20% mažesnis, išlaikant įvesties ir išvesties galingumą.

James’as Douglas’as, „GS Yuasa Europe“ rinkodaros vadovas, sakė: „Džiaugiamės, kad mūsų motininė įmonė “GS Yuasa Corporation“ kartu su dukterine įmone „Blue Energy“ laimėjo šį gerbiamą apdovanojimą.

„Pripažinimas tokiu įvertinimu pasauliniu lygiu ne tik akcentuoja mūsų pasiekimus būsimų elektrinių transporto priemonių akumuliatorių technologijų priešakyje, bet ir pabrėžia mūsų, kaip originalios įrangos tiekėjų, santykių su geriausiais pasaulyje transporto priemonių ženklais tvirtumą“.

2009 metais „GS Yuasa“ su “Honda Motor” korporacija įkūrė „Blue Energy“ kaip bendrą įmonę, kurios užduotis buvo kurti, gaminti ir parduoti hibridinėms transporto priemonėms skirtus aukštos kokybės ličio jonų akumuliatorius.

Iki šiol „Blue Energy“ užtikrino nuolatinį akumuliatorių, sumontuotų daugiau nei 1,4 milijono hibridų, tiekimą. „Blue Energy“ ir toliau prisidės prie ekologiškų transporto priemonių populiarinimo remdamasi įspūdingais savo pasiekimais ir pažangiomis technologinėmis galimybėmis.

Atgal