“GS Yuasa” ličio jonų elementai antrą kartą pristatomi į Tarptautinę kosminę stotį

“GS Yuasa” ličio jonų elementai antrą kartą pristatomi į Tarptautinę kosminę stotį

“GS Yuasa” ličio jonų elementai buvo pristatyti jau antrą kartą įrengti Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS). Elementai buvo pristatyti į kosmosą ISS H-II perkėlimo automobiliu, kurį rugsėjo 23 d. Iš Tanegashima kosmoso centro pradėjo Japonijos aviacijos ir kosmoso tyrimų agentūra (JAXA). Tai buvo antrasis iš keturių “GS Yuasa” ličio jonų akumuliatorių paketų, kurie bus pristatyti į ISS. Pirmasis pristatymas vyko 2016 m. gruodžio mėn.

“GS Yuasa” ličio jonų ląstelės pakeis senesnes nikelio-metalo hidrido (NiMH) ląsteles, šiuo metu įmontuotus ant ISS. Tik 24 naujos ličio jonų ląstelės pristatys tokius pat rezultatus kaip 48 nikelio-metalo hidrido baterijos. Tai reiškia, kad reikia tik pusės GS Yuasa ląstelių skaičiaus, kad užtikrintų tokius pat pajėgumus ir didelį energijos kiekį, todėl tai padėtų sumažinti transportavimo išlaidas.

“GS Yuasa” ličio jonų ląstelės turi didelį energijos tankį ir ilgaamžiškumą, taip pat gali pasimėgauti daugybe erdvėlaivių ir raketų tiek Japonijoje, tiek užsienyje. Pirmoji įvesta į TKS 2012 m., Ląstelės turi dizainą, optimizuotą kosminėms operacijoms, kurioms reikalingas labai efektyvus įkrovimas.

Visa energija, esanti ISS, yra pagaminta iš saulės baterijų ir saugoma kosminio aparato baterijose. Ši saugoma energija tada naudojama maitinimui laivuose esančiomis sistemomis per naktinius laikus – iš jų 16 valandų kas 24 valandas dėl ISS orbitos aplink Žemę.

Akumuliatorių pakeitimas bus atliekamas kosminių kosminių erdvių ne kosminėje stotyje, planuojamoje spalio mėnesį. Siekdama žengti pirmyn, GS Yuasa ir toliau prisidės prie kosmoso plėtros projektų plėtojant ir gaminant aukštos kokybės ličio jonų baterijas.

“GS Yuasa” vadovauja pasauliui su novatorišku galios sprendimu, pradedant nuo “Shinkai6500” veikiančių mokslinių tyrimų povandeninių laivų, iki aukštos kokybės baterijų, naudojamų automobilių, motociklų, jūrų, geležinkelių ir aviacijos srityse, įskaitant moderniausią “Boeing 787 Dreamliner” .

Atgal