„GS Yuasa“ už inovacijas pripažinta Boeing metų tiekėju

„GS Yuasa“ už inovacijas pripažinta Boeing metų tiekėju

 „GS Yuasa“ įteiktas „Boeing“ kompanijos „2018 metų tiekėjas“ apdovanojimas inovacijų kategorijoje. Akumuliatorių gamintojas buvo pagirtas už aukštos kokybės ličio jonų elementus, skirtus kosmosui, taip pat už puikią techninę paramą ir indėlį į dabartines ir būsimas kosmoso programas.

„GS Yuasa“ sudarė ilgalaikį susitarimą su „Boeing“ 2016 m. Ir nuo to laiko gamintojas pirmaujančiai aviacijos ir kosmoso kompanijai tiekia daugybę kosmose tinkamų ličio jonų akumuliatorių elementų. 2019 metais „Boeing“ pasaulinėje tiekėjų konferencijoje Los Andžele, Kalifornijoje, „Boeing“ pripažino „GS Yuasa“ ličio jonų akumuliatorius už išskirtinius rezultatus, montavimo galimybes ir kitas charakteristikas.

Curtis Aldrich’as, „GS Yuasa Lithium Power“ prezidentas, komentavo: „Mes džiaugiamės už tokį pagerbimą. Vertiname, kad pripažintas mūsų nuolatinis įsipareigojimas siekti meistriškumo.
„Šiuo apdovanojimu pripažintas ne tik sunkus „GS Yuasa“ komandos darbas teikiant geriausius produktus ir paslaugas savo klasėje, bet ir„GS Yuasa“ viziją nuolat tobulinti kosmoso sričiai tinkamų elementų asortimentą.“

Dirbdama su „Boeing“, kad suprastų jų palydovinių platformų misijos reikalavimus, „GS Yuasa“ labai padeda teikti aukštos kokybės energijos sprendimus. Jų didelio formato ličio jonų elementai yra naudojami palaikyti „Boeing“ komercines ir vyriausybines programas keliose palydovų platformose ir galios klasėse, įskaitant pagrindinių inžinerinės paramos paslaugų teikimą Tarptautinei kosminei stočiai. „GS Yuasa“ taip pat pateikė aviacijos energijos sprendimus „Boeing“, ypač moderniausiam „Boeing 787 Dreamliner“.

Ličio jonų akumuliatoriai „GS Yuasa“ patikimai ir našiai tiekia energiją orbitinėje erdvėje nuo 2000-ųjų pradžios. Montuojamos daugiau nei 180 kosminių laivų, pastatytų Japonijoje ir užsienyje, specialios baterijos turi didelį energijos tankį ir ilgą tarnavimo laiką. Jie gali pasigirti įdiegę produktus daugybėje aukšto lygio specialių įrengimų, pradedant nuo 6500 metrų gelmių vandenynuose iki 36 000 km aukščio kosmose. Šios izoliuotos ekstremalios aplinkos reikalauja aukščiausio lygio patikimumo.
Augant ir tobulėjant „Boeing“ palydovo platformoms, energijos, reikalingos tokioms programoms maitinti, poreikis taip pat padidės. Todėl „GS Yuasa“ parengė technologinį planą, kad galėtų įvykdyti šį jaudinantį iššūkį. Toliau ličio jonų elementai bus dislokuoti visuose „Boeing“ geostacionariuose ir žemos bei vidutinės žemės orbitos palydovų įrengimuose.

Sužinokite daugiau apie „GS Yuasa“ pramonines ličio jonų baterijas ir jų pritaikymą: https://www.yuasa.co.uk/batteries/industrial/lim-li-ion.html

Atgal