„GS Yuasa“ sukūrė revoliucinį daugiafunkcį akumuliatorių ir elektros sistemos testerį

„GS Yuasa“ sukūrė revoliucinį daugiafunkcį akumuliatorių ir elektros sistemos testerį

„GS Yuasa“, pirmaujanti pasaulyje akumuliatorių gamintoja, išleido naują pažangiausią daugiafunkcį akumuliatorių ir elektros sistemos analizatorių. „GS Yuasa“ inžinierių sukurtas GYT250 iš pagrindų pakeis automobilių, komercinių transporto priemonių, laisvalaikio ir motociklų akumuliatorių ir elektros sistemų tikrinimą.

Naujasis GYT250 analizatorius leis vartotojams tikrinti tiek įprastų, tiek naujos kartos (EFB ir AGM Start-Stop) 12V transporto priemonių akumuliatorius iki 2000A. Testeris taip pat gali atlikti standartinius ir išmaniuosius generatoriaus, starterio ir įžeminimo testus (12V ir 24V), kad būtų galima išsamiai apžvelgti transporto priemonės starterio ir įkrovimo sistemos būklę. GYT250 turi tris pagrindinius akumuliatorių testavimo tipus – garantinės apžiūros, sveikatos būklės patikrinimas ir išteklių tikrinimas.

Transporto priemonės akumuliatoriaus garantinių pretenzijų valdymas gali būti sudėtingas, todėl GYT250 tiksliai nustato, ar „GS Yuasa“ gaminį reikia pakeisti pagal garantiją. Būklės patikrinimas informuoja apie transporto priemonėje naudojamų akumuliatorių sveikatos būklę, įtampą ir CCA (startinės srovės) veikimą. Išteklių patikrinimo funkcija puikiai tinka akumuliatorių atsargų valdyme patikrinti naujas, sandėlyje esančias baterijas prieš jas montuojant transporto priemonėje.

Jamesas Douglasas, „GS Yuasa Battery Sales UK Ltd“ rinkodaros ir produktų vadovas, sako: „Džiaugiamės išleidę savo naują daugiafunkcį akumuliatorių ir elektros sistemos testerį. GYT250 yra pirmaujanti pramonėje technologija, tinkama naudoti su visų tipų baterijomis, įskaitant naujos kartos AGM ir EFB.

Mūsų inžinieriai sukūrė šį testerį, kad jis būtų tiksliausias ir patogiausias naudoti rinkoje, naudojant pačias geriausias pažangiausias technologijas. Mūsų naujasis „GS Yuasa“ analizatorius, aprūpintas spalvotu ekranu ir integruotu spausdintuvu, kartu su pritaikomais testais, kad baterijas būtų galima greitai ir lengvai išbandyti, modernizuos akumuliatorių ir starterių sveikatos patikrinimus visoje pramonėje.“

 

Spalvotas, apšviečiamas ekranas teikia aiškią, lengvai naudojamą baterijos tikrinimo patirtį. Didelio atsparumo korpuso medžiaga ir dideli navigacijos mygtukai daro jį idealiai tinkamą naudoti mechanikams įprastoje darbo aplinkoje.

GYT250 komplekte yra tvirtas nešiojimo dėklas, paprastas vartotojo vadovas, terminio spausdintuvo popierius, 4 GB „micro SD“ kortelė su adapteriu ir USB SD kortelių skaitytuvas, kad būtų lengva transportuoti ir nedelsiant naudoti.

Kaip automobilių, pramonės ir motociklų akumuliatorių rinkos lyderė Jungtinėje Karalystėje, „GS Yuasa“ džiaugiasi, kad į rinką išleido šį inovatyvų naują produktą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie GYT250, spustelėkite čia.

Atgal