„GS Yuasa“ ličio jonų akumuliatoriai sumontuoti pirmajame vien tik akumuliatorių energija varomame Japonijos laive „e-Oshima“

„GS Yuasa“ ličio jonų akumuliatoriai sumontuoti pirmajame vien tik akumuliatorių energija varomame Japonijos laive „e-Oshima“

Pasaulyje pirmaujantis akumuliatorių gamintojas „GS Yuasa“ paskelbė, kad pramoniniai ličio jonų akumuliatoriai buvo įrengti kaip vienintelis energijos šaltinis pirmajame Japonijos keleiviniame laive su nuline teršalų emisija.

„Oshima Shipbuilding Co. Ltd“ pastatytas moderniausias 340 tonų talpos laivas, žinomas kaip „e-Oshima“, naudoja „GS Yuasa“ ličio jonų akumuliatorius kaip savo vienintelį varomąjį energijos šaltinį, taip pat visai energijai, reikalingai kitų operacijų metu.

Vandenynu plaukiantis keltas, kurio vardo suteikimo ceremonija įvyko birželio 12 d., yra pirmasis tokio tipo Japonijoje. Jo talpa yra įspūdinga – 50 žmonių, vienas didelis autobusas ir keturi automobiliai. Maitinamas akumuliatoriais reiškia, kad laivas neišskiria CO2 nei plaukdamas, nei nuleidęs inkarą. Taip pat tai padeda sumažinti triukšmą ir vibraciją.

35 metrų ilgio „e-Oshima“ yra įrengta automatinė laivų valdymo sistema, kurios paskirtis yra nustatyti tokias funkcijas kaip kanalo priežiūra ir susidūrimo prevencija, tuo pat metu ją naudojant kaip įmonės klientų priėmimo laivą.

„GS Yuasa“ didelės talpos ličio jonų akumuliatoriai (maždaug 600kWh), be varomosios galios, tiekia energiją ir ryšių, navigacijos, radijo ryšio įrangai ir oro kondicionavimui. Jie taip pat vaidina svarbų vaidmenį darbo jėgą taupančioje automatinėje navigacijos funkcijoje, kuri naudoja naujos kartos interneto technologijas ir pasižymi patobulintomis saugos funkcijomis.

Laivas gali būti įkrautas maždaug per dvi su puse valandos, o akumuliatorių sistemoje yra valdymo įranga, kuri teikia papildomą daugiasluoksnę akumuliatorių apsaugą.

„GS Yuasa“ ličio jonų elementai yra optimaliai suprojektuoti jūrinėms operacijoms, kai reikia labai efektyvaus įkrovimo ir iškrovimo. Jie pasižymi dideliu energijos tankiu ir ilgaamžiškumu, be to, jie gali būti įdiegti į daugelį aukšto lygio specialių įrenginių, įskaitant giliavandenius povandeninius laivus, Tarptautinę kosminę stotį ir moderniausią „Boeing 787 Dreamliner“.

Ličio jonų akumuliatoriai „GS Yuasa LIM50EN-12“ taip pat naudojami įvairiems pramoniniams tikslams. Dėl maksimalaus patikimumo sistemos projekto ir nepriekaištingo ciklo gyvenimo laiko jie idealiai tinka nepertraukiamo maitinimo šaltiniui (UPS), didelės energijos pramoninėms sistemoms, energijos kaupimui, išmaniajam tinklui ir AGV traukos galiai. „GS Yuasa“ bendradarbiauja su klientais, kad pateiktų optimalų individualių sprendimų parengimo režimą nuo projektavimo iki įrengimo.

„GS Yuasa“ toliau plėtos naujas pramoninio naudojimo ličio jonų akumuliatorių programas, prisidėdamas prie švarios energijos išsaugojimo pasaulinėje aplinkoje.

Sužinokite daugiau apie „GS Yuasa“ pramonines ličio jonų baterijas ir jų pritaikymą: https://www.yuasa.co.uk/batteries/industrial/lim-li-ion.html

Atgal