„GS Yuasa“ išleido naują pagalbinį akumuliatorių „Audi“, BMW ir „Mercedes“ transporto priemonėms

„GS Yuasa“ išleido naują pagalbinį akumuliatorių „Audi“, BMW ir „Mercedes“ transporto priemonėms

Pasaulinis akumuliatorių gamintojas pristatė Yuasa YBXAX14, kad patenkintų vis sudėtingesnius šiuolaikinių transporto priemonių poreikius. Milijonai automobilių, daugiausia „Audi“, BMW ir „Mercedes“, reikalauja šių akumuliatorių, kad kartu su užvedimo akumuliatoriumi palaikytų papildomas elektrines apkrovas.

Sukurtas pagal originalios įrangos (OE) standartą kokybei, našumui ir specifikacijai, Yuasa YBXAX14 idealiai tinka patenkinti unikalius reikalavimus transporto priemonėms su patobulintomis papildomomis akumuliatorių sistemomis. Pagrindinis bruožas yra OE atitinkanti ventiliacijai per dangtelį. Gale esanti 6 mm ventiliacijos anga leidžia įtaisyti transporto priemonės originalų alsuoklio vamzdelį, tai reiškia, kad ji gali saugiai pakeisti esamą atsarginį akumuliatorių.

YBXAX14 tiekiamas įkrautas ir paruoštas prijungimui. Jis yra visiškai neaptarnaujamas, su nuo išsiliejimo apsaugančia konstrukcija, dėl saugumo jame nėra laisvosios rūgšties. Rinkoje pirmaujanti AGM technologija ir ilgas tarnavimo laikas užtikrina, kad šis akumuliatorius yra puikus pasirinkimas transporto priemonių mechanikams ir montuotojams, aptarnaujantiems šias naujos kartos transporto priemones.

Jon Pritchard, „GS Yuasa Battery Sales UK Ltd“ pardavimų ir rinkodaros generalinis direktorius, sakė: „Džiaugiamės, kad šiuo nauju pagalbiniu akumuliatoriumi papildėme „ Yuasa “automobiliams skirtų akumuliatorių asortimentą. YBXAX14 pasiūlys sprendimą šimtams tūkstančių transporto priemonių, kurioms reikalingas papildomas akumuliatorius, kad palaikytų „start-stop“ ir naujos kartos sistemas. Sukūrėme šį akumuliatorių pagal originalios įrangos specifikaciją ir turėdami didelę paklausą rinkoje, džiaugiamės galėdami ją pasiūlyti klientams. Nuolatinis tobulėjimas padėjo automobilių gamintojams sukurti švaresnes, efektyvesnes transporto priemones, ir džiugu savo gebėjimais prisidėti prie pramonės vystymo“.

YBXAX14 yra plačiai naudojamas „Mercedes“ ir BMW automobiliuose. Tokie „Mercedes“ modeliai kaip A klasė, G klasė ir E klasė yra vieni populiariausių. Šiose transporto priemonėse pagrindinė akumuliatoriaus funkcija yra suteikti rezervinį energijos šaltinį „Sensotronic“ stabdžių valdymui, kartu palaikant elektrines apkrovas išmetamųjų teršalų mažinimo modeliuose, kuriuose naudojamos mikro-hibridinės technologijos.

BMW transporto priemonėse akumuliatorius daugiausia palaiko integruoto aktyvaus vairavimo sistemų galios reikalavimus modeliuose su didelę priekinės ašies apkrova.

 

 

„GS Yuasa“ yra pasaulyje pirmaujanti transporto priemonių ir pramoninių akumuliatorių gamintoja, kokybės ir inovacijų lyderė pasaulyje. Norėdami sužinoti daugiau apie „GS Yuasa“ ir peržiūrėti „Yuasa“ gaminius, spauskite https://www.yuasa.co.uk/batteries/automotive.html

 

Daugiau informacijos apie akumuliatorių YBXAX14 rasite ČIA

Atgal