GS Yuasa gauna du prestižinius pramonės apdovanojimus – “IFA” automobilių metų tiekėjas ir “IAAF” automobilių metų tiekėjas

GS Yuasa gauna du prestižinius pramonės apdovanojimus – “IFA” automobilių metų tiekėjas ir “IAAF” automobilių metų tiekėjas

“GS Yuasa Battery Sales UK Ltd” džiaugiasi, kad buvo pripažintas dviem prestižinėmis automobilių atsarginių dalių apdovanojimais. Akumuliatorių gamintojų rinkos lyderis buvo apdovanotas “Independent Factors Association” (IFA) “2018 metų tiekėjo automobiliams” apdovanojimu ir “The Independent Automotive Aftermarket Federation” (IAAF) “2018 metų tiekėjo automobiliams” apdovanojimu atskiruose gruodžio mėnesio renginiuose.

“GS Yuasa Battery Sales UK Ltd” generalinis direktorius Jamesas Hyltonas priėmė apdovanojimus ir pakomentavo: “Mes labai džiaugiamės, kad gausime 2018 metų tiekėjų automobiliams apdovanojimus tiek iš IFA, tiek iš IAAF. Šie prestižiniai apdovanojimai atspindi sunkų visų mūsų darbuotojų, dirbančių mūsų Pardavimų ir paskirstymo biure, Swindon mieste, darbus. Verslas mato tolesnį augimą, o mes didžiuojamės, kad klientai ir pramonė mus pripažįsta geriausiu tiekėju. ”

“GS Yuasa yra JK automobilių, motociklų ir pramoninių akumuliatorių rinkos lyderė. Sunkiai dirbame, kad mūsų gaminiai, paslaugos ir tiekimas būtų geriausi automobilių pramonėje. Mes dar kartą labai didžiuojamės, kad IFA nariai ir IAAF nariai pripažįsta šį standartą. Kaip ir anksčiau, “GS Yuasa Battery Sales UK” komanda stengsis išlaikyti aukštus standartus. ”

IFA 2018 metų tiekėjas automobiliams
Per daugelį metų “GS Yuasa” antrą kartą daugelį metų buvo apdovanotas automobilių tiekėju pagal “IFA”, vieną didžiausių JK pirkimo grupių.

Prestižiniam apdovanojimui pritaria IMTFA direktoriai ir nariai, ir jis apdovanotas už tai, kad 2018 m. pasiekė aptarnavimo ir įsipareigojimų pirmavimo klasėje standartą . Šiais metais GS Yuasa apdovanojimą laimėjo kartu su amortizatorių tiekėju KYB Europe. Apdovanojimas buvo pristatytas IFA metiniame apdovanojimų vakariene gruodžio 1 d.

Nuo 2008 m. “GS Yuasa” tiekia IFA nariams OE kokybės “Yuasa” ir “GS” akumuliatorius automobiliams, komercinio transporto priemonėms ir motociklams.

IAAF metų tiekėjas automobiliams
Gruodžio 6 dieną GS Yuasa gavo IAAF Metų tiekėjo apdovanojimą organizacijos metinės apdovanojimų vakarienės Milton Keynes’e metu. Tai yra pirmas kartas, kai GS Yuasa laimėjo apdovanojimą, dėl kurio organizacijos nariai balsavo internetinėje apklausoje.

IAAF atstovauja visą automobilių atsarginių dalių grandinę, kurią sudaro gamintojai, tiekėjai, didmeniniai prekybininkai, pirkimų grupės, detalių parduotuvės ir nepriklausomi garažai.
Narių interesus saugo IAAF veikla, o jų pažiūros ir nuomonės yra aiškiai išreikštos įvairiems organams, kurių veikla įtakoja kasdienę prekybos veiklą antrinėje rinkoje.

Be šių apdovanojimų, GS Yuasa pastaraisiais metais įgijo keletą kitų didelių apdovanojimų, įskaitant “Halfords 2016 metų tiekėjas” ir Workshop Power Awards “2016 & 2017 metų akumuliatorių tiekėjas”.

Atgal